71 78 95 204

TC Kancelaria Prawna korzysta z usług komunikacyjnych GutPR

W ostatnim czasie Agencja GutPR nawiązała współpracę z TC Kancelarią Prawną – spółką specjalizującą się w prawie transportowym i świadczącą usługi doradcze i reprezentacyjne w sprawach spornych.

W ramach zawartej pomiędzy TC Kancelarią Prawną a GutPR umowy agencja pokaże działalność Kancelarii i jej ekspertów w mediach drukowanych i elektronicznych. Podejmowane przez agencję aktywności obejmą także między innymi edycję komunikatów prasowych i wpisów blogowych, przygotowywanie wpisów na LinkedIn oraz dostarczenie monitoringu mediów i raportów miesięcznych.

TC Kancelaria Prawna specjalizuje się w prawie transportowym, dlatego większość klientów spółki to firmy z branży Transport Spedycja Logistyka. Głównym profilem działalności kancelarii są usługi doradcze i reprezentacja w sprawach spornych. Swoimi działaniami wspiera również inne podmioty współpracujące z branżą TSL, m.in. koncerny paliwowe, firmy leasingowe. Specjalizuje się też w zakresie dochodzenia wierzytelności w Polsce i za granicą. Klient sam zgłosił się do GutPR, poszukując partnera do prowadzenia skutecznych działań PR.

Zaufali nam: