71 78 95 204

Unikalna kreatywność - z InfiniteBook i GutPR

InfiniteBook to innowacyjny, unikalny notatnik, który jest niekończącym się miejscem na zapisywanie kreatywnych idei. W ostatnim czasie pomysłodawcy wyjątkowego zeszytu powierzyli działania Public Relations wrocławskiej agencji GutPR.

InfiniteBook to święcący rekordy popularności w Portugalii notes, który zmienia się każdego dnia i pozwala bezgranicznie rozwijać się kreatywności. Został on wprowadzony na polski rynek przez dwóch absolwentów Politechniki Wrocławskiej - Filipe Nascimento oraz Daniela Candeiasa. Strony notatnika są lakierowane i suchościeralne niczym białe tablice. Dzięki temu w oka mgnieniu możemy wymazać to, co wcześniej zostało błędnie zapisane - wystarczy delikatnie potrzeć chusteczką, ściereczką, bądź gumką. Z InfiniteBook nie musimy martwić się skreśleniami, zmazywaniem lub tym, że notatki będą wyglądać nieestetycznie.

Obsługą mediową marki InfitnieBook zajmie się agencja GutPR. Umowa obejmuje przygotowanie materiałów prasowych, kontakt z dziennikarzami, prowadzenie monitoringu mediów oraz doradztwo komunikacyjne.

 

Zaufali nam: