71 78 95 204

XII Konwent Stolarki z GutPR

XII Konwent Stolarki to wydarzenie, które odbędzie się dniach 25-26 lutego br. w Gniewie nad Wisłą. Organizatorzy już po raz kolejny zdecydowani, że obsługą mediową zajmie się agencja GutPR.

Hasłem przewodnim XII edycji Konwentu Stolarki organizowanego przez platformę informacyjno-edukacyjną Stolarka VIP będzie „Wszystko jest ważne, ale montaż najważniejszy”. Wydarzenie skupi wielu najlepszych fachowców, w tym producentów, dilerów, dostawców komponentów, a także architektów, prawników, naukowców oraz niezależnych ekspertów, którzy przekażą uczestnikom Konwentu wiedzę praktyczną oraz informację na temat nowości rynkowych. W ramach podpisanej umowy pomiędzy organizatorem Konwentu a GutPR agencja zajmie się obsługą komunikacyjną wydarzenia.

„Misją towarzyszącą Konwentom Stolarki jest edukacja oraz promowanie pozytywnych aspektów w dziedzinie stolarki budowlanej. – mówi Aleksandra Kanderska, Kierownik ds. szkoleń i Marketingu ze Stolarka VIP  i dodaje - „Tego typu wartości powinny być propagowane nie tylko wśród uczestników spotkań, ale także w mediach. Stąd cieszymy się ze współpracy z GutPR w tym zakresie.”

Nie jest to pierwsze wydarzenie organizowane przez StolarkaVIP, przy którym do współpracy zaproszona została agencja GutPR. Za realizację tego zlecenia odpowiada zespół pod kierownictwem Hanny Gehrke-Gut.


Stolarka VIP jest animatorem wielu innowacyjnych projektów w branży stolarki takich jak programy „Ekskluzywna Stolarka VIP”
i „Rekomendowane Salony Stolarki VIP”, a także „Mobilna Akademia Stolarki VIP” czyli projekt pod nazwą Konwenty Stolarki VIP.

 

 

 

Zaufali nam: