71 78 95 204

XIV Konwent Stolarki w obsłudze komunikacyjnej GutPR

25-26 sierpnia 2016 roku w Zegrzu pod Warszawą, w ramach XIV Konwentu Stolarki VIP odbędzie się I Międzynarodowe Forum Stolarki VIP. Jak zapowiadają organizatorzy – będzie to najważniejsze wydarzenie branżowe tego lata. Obsługą mediową tego wydarzenia zajmie się wyspecjalizowana w działaniach komunikacyjnych dla branży budowlanej agencja GutPR.

Jak zapowiadają organizatorzy, XIV Konwent Stolarki VIP i I Międzynarodowe Forum Stolarki VIP to pierwsze tak kompleksowe, tak praktyczne, tak międzynarodowe, tak konkretne i konstruktywne spotkanie branży stolarki. W ostatnich dniach sierpnia w Zegrzu spotkają się najważniejsze polskie i zagraniczne firmy, media, architekci, przedstawiciele Ministerstwa Rozwoju oraz PARP, najlepsze salony stolarki, prawnicy, eksperci zewnętrzni, firmy badawcze i laboratoria LTB, ITB MLTB, eksperci od eksportu, produkcji, przenoszenia ciężkich przeszkleń, montażu, automatyki, szkła, aluminium, lakierów i systemów PVC, eksperci od systemów IT, firmy doradcze ds. poszukiwania pracowników, fachowcy i decydenci – w tym specjalni goście z zagranicy – by wziąć udział w XIV już Konwencie Stolarki VIP, którego częścią będzie I Międzynarodowe Forum Stolarki.

Jak mówi Grzegorz Cendrowski ze Stolarki VIP: „Dlaczego to spotkanie jest takie ważne i dlaczego spodziewamy się najważniejszych osób z branży? Bo polska stolarka znajduje się w przededniu wielkiej ekspansji i pozyskania środków na rozwój, innowację i eksport. Taki moment już się nie powtórzy.”

W ramach podpisanej umowy GutPR zajmie się obsługą komunikacyjną wydarzenia. Umowa została zawarta na czas realizacji projektu. Za realizację tego zlecenia odpowiada zespół pod kierownictwem Hanny Gehrke-Gut.


StolarkaVIP jest animatorem wielu innowacyjnych projektów w branży stolarki takich jak programy „Ekskluzywna Stolarka VIP”, „Rekomendowane Salony Stolarki” i „Kobiety Branży stolarki”, a także Konwentów Stolarki VIP.

 

Zaufali nam: