71 78 95 204

Z pasji do piłki... KiK przekazuje klubom stroje piłkarskie

Pasja do piłki stała się inspiracją dla właścicieli sieci odzieżowej KiK do ufundowania odzieży sportowej dla klubów piłkarskich z ponad 50 miast w Polsce. Komplety trafiają do drużyn dziecięcych, młodzieżowych i seniorów, którzy już w najbliższym sezonie rozegrają spotkania w nowych strojach. Projekt firmy KiK, pod wymownym hasłem „Z pasji do piłki…”, łączy nie tylko tysiące zawodników z całej Polski, ale również ma zachęcać fanów do kibicowania lokalnym drużynom.

Pasja do piłki stała się inspiracją dla właścicieli sieci odzieżowej KiK do ufundowania odzieży sportowej dla klubów piłkarskich z ponad 50 miast w Polsce. Komplety trafiają do drużyn dziecięcych, młodzieżowych i seniorów, którzy już w najbliższym sezonie rozegrają spotkania w nowych strojach. Projekt firmy KiK, pod wymownym hasłem "Z pasji do piłki…", łączy nie tylko tysiące zawodników z całej Polski, ale również ma zachęcać fanów do kibicowania lokalnym drużynom. Obsługą organizacyjną i mediową tej akcji zajmuje się agencja GutPR.

Sieć sklepów KiK zainicjowała akcję "Z pasji do piłki…", by podkreślić swoje zaangażowanie i fascynację piłką nożną, podzielaną wspólnie z milionami Polaków, ale przede wszystkim fanami lokalnych drużyn. KiK przekazuje stroje do gry klubom z miast, w których posiada swoje sklepy. Właściciele sieci chcą zaakcentować współpracę z lokalną społecznością i identyfikację z regionem. Inicjatywa ma rozwijać również pasję do sportu wśród dzieci i młodzieży.

"Wiemy, jak ważny dla zawodników jest odpowiedni strój. Każda drużyna poprzez ubiór jednoczy się i wyraża swoją tożsamość. Zależy nam szczególnie na wsparciu lokalnych drużyn, które nie mają budżetu umożliwiającego zakup własnego sprzętu. Liczymy na to, że w naszych strojach będą zdobywać kolejne trofea!" – opowiada o projekcie Mariusz Kulik, Dyrektor Generalny sieci KiK.

KiK Textil Sp. z o. o. to jedna z wiodących sieci detalicznych na rynku europejskim. Pierwszy sklep pod szyldem KiK otwarto w 1994 roku w Düsseldorfie. Od tego czasu sieć sukcesywnie się rozrasta rozwijając działalność w kolejnych krajach. Obecnie marka KiK jest w właścicielem ponad 3 200 sklepów na terenie: Polski, Niemiec, Austrii, Holandii, Czech, Słowacji, Słowenii, Węgier i Chorwacji. KiK Textil Sp. z o. o. oferuje bogaty asortyment, obejmujący wysokiej jakości odzież, biżuterię, dodatki, zabawki oraz tekstylia domowe. Swoją ofertę firma kieruje do osób ceniących modne i markowe produkty w atrakcyjnej cenie.

Zaufali nam: